MMA Forum İstanbul – Sokağın Ritmi

M3 Works ekibi olarak 5 Kasım 2015 Perşembe günü Wyndham Grand İstanbul Levent’te MMA Forum İstanbul Zirvesinde Sokağın Ritmi aktivitesini gerçekleştirdik. Oldukça yoğun bir katılımın olduğu aktivite de katılımcılar doyasıya eğlendi.

Aklınıza gelebilecek her şeyin enstrüman olduğu Sokağın Ritmi aktivitesinde heyecan bir kez olsun azalmadı. Eğitmenlerimizin alana gelip kısa bir gösteri sergilemesinin ardından bütün ekibi üç gruba ayırdı. Üç gruba ayrılan katılımcılar ilk başta antreman yapmaya başladı. Oldukça uyumsuz hareket eden takımların motivasyonları da düşmeye başladı. Fakat eğitmenlerimizin talimatlarına göre hareket eden katılımcılar giderek daha güzel sesler çıkarmaya başladı. Motivasyonları da aynı ölçüde yükselen katılımcılar için oldukça keyifli bir aktivite gerçekleşiyordu. Oldukça mutlu görünen katılımcılar bol bol fotoğraf çektirdi. Hiç unutamayacakları anılar yaşan katılımcılar alandan ayrıldı.

mma-forum-istanbul-sokagin-ritmi (1) mma-forum-istanbul-sokagin-ritmi (2) mma-forum-istanbul-sokagin-ritmi (3) mma-forum-istanbul-sokagin-ritmi (4) mma-forum-istanbul-sokagin-ritmi (5) mma-forum-istanbul-sokagin-ritmi (6) mma-forum-istanbul-sokagin-ritmi (7) mma-forum-istanbul-sokagin-ritmi (8)