Sahibinden.com – Sokağın Ritmi

M3 Works olarak Sahibinden.com için düzelendiğimiz Sokağın Ritmleri etkinliği eğlenceli anlar yaşanmasına olanak sağladı. Sıradışı malzemeler kullanılarak eğlenceli ritmler ortaya koyan etkinlik sayesinde Sahibinden.com çalışanları keyifli vakit geçirdiler. Variller, tencereler, tavalar, çöp kovaları, süpürge sopaları, teneke kapaklar, kutular, inşaat malzemeleri, mangal bacaları, baretler… Bugüne kadar bunları iş hayatlarında kullanan çalışanlar bu malzemeleri birer enstrüman olarak kullanarak unutulmaz anlar yaşadılar. Ellerindeki malzemelerle karşılaştıklarında katılımcılar ne yapacaklarını bilemeseler de profesyonel müzisyenlerimizin verdiği direktifler doğrultusunda kısa süre içerisinde renkli bir gösteriyi hayata geçirmeye başladılar.

Profesyonel müzisyenlerimizin direktifleri doğrultusunda takımlara bölünen katılımcılar ellerindeki malzemelerle farklı ritmler sergilediler. Takım çalışmasının önemini vurgulayan bu atölye sayesinde katılımcılar takımlarının vazgeçilmez birer parçası olduğunu görürler. Konsantrasyon ve iş birliği içerisinde çalışmanın önemli olduğu etkinlik boyunca Sahibinden.com çalışanları kendilerini müziğin ritmine kendilerini kaptırdılar. Katılımcılar ritmleri birleştirerek takım halinde kompozisyonun parçası olmayı öğrendiler. Kendilerine verilen direktifleri takip ederek en güzel performansı sergilemeye özen gösteren takımlar iş birliği içerisinde çalıştılar. Verimli çalışmanın yanı sıra çalışanların konsantrasyonunu arttırmada da oldukça etkili bir atölye oldu. Takım olma ve bir gruba dahil olmanın verdiği güven hissiyle hareket eden katılımcılar başarılı bir performansa imza attılar. En doğru ritmlerin ortaya çıkması için birbirlerinden destek alan, uyum ve iş birliği içerisinde çalışan katılımcıların sergilediği takım ruhu görülmeye değerdi. İletişim bağını güçlendirdiği gibi çalışanlar arasında motivasyonu da yükselten bu etkinlik boyunca katılımcıların enerjileri oldukça yüksekti. Katılımcılar yüksek enerjileri ve eğitmenlerimizin yönlendirmeleri sonucu, rahatlatan aynı zamanda eğlendiren bu etkinlik sayesinde rahatlama fırsatı yakaladılar.

Çalışanlar arası takım ruhunu ve iletişimi kuvvetlendiren Sokağın Ritmleri atölyesiyle takım içi iletişimin önemi vurgulanmış oldu. İş yaşamının vazgeçilmezi olan odaklanma ve konsantrasyonun arttırılması, sorumlulukların paylaşılması, takım halinde verilen görevlerin yerine getirilmesi, gibi alanlarda etkili olan atölye Sahibinden.com çalışanlarının eğlenceli vakit geçirmelerine olanak sağladı. M3 Works ekibinin düzenlediği etkinlik sonunda tüm katılımcılar başarılı bir takım çalışmasına imza atmış olmanın mutluluğunu yaşıyorlardı.

sahibinden-sokagin-ritmi (1) sahibinden-sokagin-ritmi (2) sahibinden-sokagin-ritmi (3) sahibinden-sokagin-ritmi (4) sahibinden-sokagin-ritmi (5) sahibinden-sokagin-ritmi (6) sahibinden-sokagin-ritmi (7) sahibinden-sokagin-ritmi (8)