Su Davulları (Water Drums)

varillaz su davullarıBenzerlerini yurtdışında görmüş olabileceğiniz Su Davulları artık Türkiye’de!

Tamamen kendi imalatımız Ritmbox Su Davulları ve Varillaz müzisyenlerinden oluşan grubumuzun performansı toplantınızı uçuracak.

Tamamen zifiri karanlıkta başlayan gösterimizde davulların güçlü vuruşları duyuldukça renk değiştiren sular havalara fışkırarak en az müzik kadar güçlü görsel oluşturur. Dilerseniz bu büyüleyici gösteri ardından interaktif ritim atölyesiyle tüm katılımcılar gösteriye dahil edilebilir.

 

Referans İşler

Dell

dell

M3 Works olarak Dell için toplantı arasında gerçekleştirdiğimiz Varillaz Su Davulları Gösterisi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Renkli ışıklarıyla oldukça dikkat çeken Su Davulları Gösterisi izleyenlerin hafızasında yer edindi.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.varillaz.com/dell-su-davullari

TSM Global

tsm-su-280-150

Katılımcılara farklı bir deneyim yaşatan Su Davulları Gösterisi büyüleyici görselliğiyle müziğin evrenselliğini gösterirken seyirciye bir müzik şöleni sunmuş oldu.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.varillaz.com/tsm-global-su-davullari

Schneider Electric

schneider-su-280-150

M3 Works olarak Schneider Electric için toplantı arasında gerçekleştirdiğimiz Varillaz Su Davulları Gösterisi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Renkli ışıklarıyla oldukça dikkat çeken Su Davulları Gösterisi izleyenlerin hafızasında yer edindi.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.varillaz.com/schneider-electric-su-davullari

webcams Voluptueuses Chameleon Theme