Akbank Caz Festivali’ndeydik!

Varillaz, Akbank Caz Festivali’nde yedi birbirinden keyifli konser verdi. Hem konser, hem flashmob etkinliklerinde bulunan Varillaz, İstinye Park, Taksim, Sabancı Holding, Gebze Akbank Call Center, İstiklal Caddesi Aksanat gibi mekanlarda izleyicilere keyifli anlar yaşattı. Ayakkabı boyacısının şehrin ritmine kendini kaptırdığı sırada çalmasıyla başlayan gösteriye hemen temizlik emekçisi dahil olur. Ardından süt mısır satıcısı işin içine girer. O sırada yoldan geçen bir iş adamı da bond çantasını mısır satıcısının tezgahına koyarak çantasından çıkardığı bagetlerle ritme kapılır.

En sonunda Akbank Caz Festivali reklamının yıldızı saksafon üstadı Dennis ve trompetçinin de katılımıyla orkestra Samba De Jenerio ile kalabalığı coşturur. Geniş bir marakas ekibi de ortamı şenlendirmek üzere Varillaz’a katılır ve finalde Varillaz alkışlayan seyirciyi selamlar. Sizleri de bu coşkuya her zaman bekliyoruz.

akbank-caz-festivali-sokagin-ritmi (3) akbank-caz-festivali-sokagin-ritmi (4) akbank-caz-festivali-sokagin-ritmi (6) akbank-caz-festivali-sokagin-ritmi (7) akbank-caz-festivali-sokagin-ritmi (10) akbank-caz-festivali-sokagin-ritmi (13) akbank-caz-festivali-sokagin-ritmi (15) akbank-caz-festivali-sokagin-ritmi (16)

İstiklal Caddesi

Sabancı Center